Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

                                                                                                    

 

 

 

 

 

Vítejte na stránkách KREATIVNÍ RAZÍTKA.    

                                                                                                                  

Vážení zákazníci,

těší nás, že jste zavítali na naše stránky. Stránky plných barev, radosti, nápadů kreativity,  světa radostného učení a nekonečné zábavy.

Dovolte nám v krátkosti představit firmu Kreativní razítka.

Jsme malá rodinná firma s individuálním přístupem k jednotlivým zákazníkům.

Našim klinetům se snažíme nabídnout kvalitní francouzská razítka, která umožňují pracovat s  dětmi  již od 2 let. Poznávání nových tvarů, rozvíjení hmatu a též motorické dovednosti. Jednoduchost ovládání a snadná údržba.   

Pro starší děti jsou produkty obohaceny CD disky, ze kterých lze vytisknout předlohy k tiskání a výmalbě. Též rámečky, do kterých mohou umístit své výtvory.

Další kategorií jsou didaktická razítka - určená pro předškoláčky a školáky a též pro kantory, kteří mají zájem hodnotit své posluchače nejen známkami, ale především obrázkovými motivy. Ideální dřevěné sady, které se Vám vejdou do příručních penálů nebo kabelek.

Náhradní barvící podušky poslouží v případě, že v originálním balení barvičky dojdou či se      vytiskají. Výběr polštářků je velký.

Všechny tiskací barvy jsou dobře pratelné a razítka, která jsou určená pro věkovou skupinu 2+ jsou vyrobená z materiálů, které pouze omyjete pod vodou s mýdlem do 30 stupňů, necháte uschnout  a dále používáte.

Věříme, že kreativní razítka od francouzského výrobce nezaujmou jen Vás, ale nadchnou především Vaše děti.    

Budeme si považovat za čest, mít možnost dodat některý z našich výrobků Vám, či  Vaší mateřské  školce a uděláme vše proto, abychom Vaši důvěru nezklamali a rádi jste se na nás obrátili i příště.

                                           Vaše Kreativní razítka

 

 


ELEKTRONICKÁ EVIDENCE

EET  - elektronická evidence tržeb

Jelikož nepřijímáme žádné plaby v hotovosti, šeky, směnky, dárkové poukazy ani stravenky.  Nejsou formální znaky evidované tržby naplněny, a tudíž takové platby nejsou evidovanými tržbami. A nespadají podle zákona do evidence tržeb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

kreativnirazitka@email.cz

mob:  +420 775 620 184

mob:  +420 777 620 171

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz